Witamy w

Planujesz dłuższy wyjazd za granicę lub do innego miasta na terenie kraju? A może wylatujesz z Katowic jedynie na weekend ze znajomymi? Niezależnie od czasu trwania Twojego pobytu, oferujemy Ci kompleksową ochronę samochodu pozostawianego na naszym parkingu. 1000 miejsc postojowych czeka na Ciebie zaledwie o 3 minuty jazdy na lotnisko Katowice-Pyrzowice. Zapewniamy strzeżony parking długoterminowy, jak i możliwość pozostawienia pojazdu na kilka dni, a nawet godzin. Z naszą konkurencją wygrywamy nie tylko dostępnością miejsc i ceną, ale również wyższym standardem zabezpieczeń. Decydując się na skorzystanie z usług BIG Park, inwestujesz w bezpieczne miejsce dla swojego samochodu na czas zaplanowanej podróży. Prowadzony przez nas parking długoterminowy jest doskonale strzeżony dzięki nowoczesnemu systemowi monitoringu. Znajduje się on przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach. Dzięki temu nie będziesz miał żadnego problemu z dotarciem do portu na czas jeszcze przed rozpoczęciem odprawy.

Lotnisko Katowice – bezpieczny parking długoterminowy

Wybierając się na wakacje z rodziną lub w biznesową delegację, z pewnością chcesz być spokojny o bezpieczeństwo pozostawionego w pobliżu portu lotniczego samochodu. Korzystając z naszej oferty, nie musisz martwić się o to, czy pozostawione na miejscu postojowym auto będzie właściwie chronione przed potencjalnymi zagrożeniami. Mając na uwadze komfort wszystkich kierowców docierających do Pyrzowic własnymi środkami transportu, wprowadziliśmy szereg rozwiązań, które pozwalają zapewnić najwyższy standard ochrony spośród wszystkich firm świadczących komercyjne usługi parkingowe w pobliżu jednego z największych polskich lotnisk. Prowadzony przez nas strzeżony parking długoterminowy przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach jest ogrodzony, a nad bezpieczeństwem pozostawionych tam samochodów czuwają pracownicy. Nie tylko na bieżąco śledzą oni monitoring (tak w dzień, jak i w nocy), ale także dbają o to, aby pojazdy były ustawione w odpowiedniej odległości od siebie. W ten sposób minimalizuje się ryzyko stłuczek.

Teren ogrodzony, monitorwany i oświetlony

Blisko lotniska

Czynne 24h

Bezpłatny transfer

Katowice lotnisko – strzeżony parking

Bezpieczeństwo pozostawianych na naszym parkingu przy lotnisku Katowice-Pyrzowice pojazdów jest dla nas podstawowym priorytetem. W trosce o zapewnienie wszystkim podróżnym optymalnych warunków postoju wyposażyliśmy nasz strzeżony parking na 1000 miejsc w standardy bezpieczeństwa, które obejmują:

  • całodobowy monitoring wizyjny przez 7 dni w tygodniu,
  • stały nadzór oraz fizyczną ochronę obiektu,
  • ogrodzenie terenu płotem,
  • system szlabanów i zabezpieczeń, zapobiegających przed wjazdem nieuprawionych do tego pojazdów,
  • oświetlenie całego terenu, poprawiające widoczność po zmroku.

Wszystkie wymienione powyżej czynniki sprawiają, że nie musisz martwić się o pozostawiony u nas samochód. Dodatkowo w cenie usługi mieści się także dowóz pasażerów ze strzeżonego parkingu długoterminowego na lotnisko w komfortowych warunkach i maksymalnie krótkim czasie. Nasi kierowcy doskonale wiedzą, jak uniknąć korków i objazdów. Nie wahaj się skorzystać z realizowanych przez BIG Park usług transportowych.

Strzeżony parking w Pyrzowicach

Kompleksowa ochrona, jaką objęty jest strzeżony parking obsługujący lotnisko Pyrzowice, dedykowana jest zarówno pojazdom pozostawianym na kilka dni, jak i postojom mającym charakter długoterminowy. Zapraszamy do rezerwacji miejsc online, telefonicznie lub mailowo. W tym celu wypełnij specjalny formularz, w którym zaznaczysz planowany czas korzystania z naszych usług. Nie zapomnij też o umieszczeniu swoich danych kontaktowych. Na strzeżonym parkingu długoterminowym możesz zarezerwować dowolną liczbę miejsc postojowych. Stąd szybko i wygodnie dostaniesz się na lotnisko.

Katowice lotnisko długoterminowy parking

Oprócz najwyższego standardu bezpieczeństwa, nasz obiekt przy lotnisku Katowice–Pyrzowice wyróżniają również konkurencyjne ceny – za każdą kolejną dobę płacisz jedynie 5 zł. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dając możliwość szybkiej i bezproblemowej rezerwacji miejsca nawet w dniu planowanego wylotu. U nas nie trzeba obawiać się o brak wolnych stanowisk – parking ma dużą powierzchnię i dużą liczbę dostępnych miejsc, co pozwala nam sprawnie obsługiwać nawet kilkanaście tysięcy podróżujących każdego dnia. Strzeżony parking długoterminowy przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach oferuje kierowcom możliwość skorzystania z serwisu pojazdów (m.in. udostępniamy wygodne narzędzia do pompowania kół). W najbliższej okolicy funkcjonują również bary i restauracje, które wydają smaczne i niedrogie posiłki. Musisz szybko sprawdzić pocztę elektroniczną albo terminy odlotów i przylotów samolotów? W naszej poczekalni jest sieć Wi-Fi gwarantująca pasażerom swobodny dostęp do Internetu.

Bezpieczny parking - lotnisko w Pyrzowicach

Pozostawiając samochód na parkingu w opcji długoterminowej, nie musisz obawiać się o rozładowanie akumulatora lub obniżenie ciśnienia w oponach. W takich przypadkach służymy pomocą, mając na wyposażeniu kompresor oraz urządzenia rozruchowe, za pomocą których Twoje auto szybko będzie gotowe do jazdy, nawet po wielotygodniowym postoju. Wybierz najlepszy parking i wygodnie podróżuj na lotnisko.

Dojazd na parking długoterminowy w Pyrzowicach

Nie byłeś nigdy w Katowicach? To jeszcze nie powód, żeby rezygnować z podróży na lotnisko w Pyrzowicach własnym samochodem. W szybkim i bezpiecznym dotarciu do celu pomoże Ci interaktywna mapa, dzięki której dowiesz się, jak sprawnie poruszać się po ulicach miasta. Nie musisz także martwić się o to, gdzie zostawisz swój samochód na czas podróży. Najlepiej powierzyć go pieczy pracowników strzeżonego parkingu długoterminowego. Dołożymy wszelkich starań, aby pojazd wrócił do Ciebie w nienaruszonym stanie. Bezpłatnie zawozimy klientów na lotnisko oraz odbieramy ich z hali przylotów. A wszystko po to, aby maksymalnie skrócić czas podróży i wyeliminować wszelkie niedogodności z nią związane.

Big Park Parking Pyrzowice

Adres

  • ul. Kolejowa 112
    42-460 Mierzęcie

TELEFON