Witamy w

Wszystkie osoby zainteresowane skorzystaniem z usług naszego strzeżonego parkingu przy lotnisku Katowice-Pyrzowice zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wskazówkami dojazdu. Parking zlokalizowany jest zaledwie o 3 minuty jazdy od hali odlotów (ul. Kolejowa 112), co sprawia, że pozostawiając samochód u nas, z pewnością nie spóźnisz się na samolot ani odprawę. Sprawdź już teraz, jak dojechać i gdzie zaparkować na tym lotnisku korzystając z naszych usług! Pomoże Ci w tym dostępna na stronie internetowej mapa. Dzięki niej dowiesz się, jaką trasę najlepiej wybrać, aby dostać się na lotnisko w Pyrzowicach w możliwie jak najkrótszym czasie. Przez to, że jest ona na bieżąco aktualizowana, zyskujesz gwarancję ominięcia korków i objazdów, które mogłyby ostatecznie doprowadzić do spóźnienia się na odprawę przed odlotem.

Pyrzowice jak dojechać?

Zastanawiasz się, jak dojechać na lotnisko? Musisz wiedzieć, że Międzynarodowy Port Lotniczy Pyrzowice położony jest ok. 30 km od ścisłego centrum Katowic. Codzienne odloty i przyloty obsługiwane są tu przez renomowanych przewoźników takich jak Lufthansa, Wizz Air czy Ryanair. Do lotniska z różnych rejonów kraju prowadzą autostrady oraz drogi ekspresowe, którymi można wygodnie dojechać z i do Katowic oraz innych miast. To znacznie ułatwia punktualne dotarcie na samolot. W bezpośrednim pobliżu miasta krzyżują się najważniejsze krajowe szlaki komunikacyjne, m.in. autostrady A4 oraz A1, droga ekspresowa S1 czy drogi krajowe nr 11, 78 oraz 94. Dzięki temu, do portu lotniczego mogą komfortowo dojechać podróżujący samochodami ze wszystkich stron Polski. Mają oni też możliwość zaparkowania samochodu w bezpiecznym miejscu.

Wybierając którąś z wymienionych tras, zyskujesz możliwość szybkiego i bezproblemowego dotarcia do portu lotniczego w Pyrzowicach. Podróż możesz odbywać transportem publicznym, który dowiezie Cię na samo lotnisko. Nie pasują Ci godziny odjazdów albo boisz się, że po powrocie z podróży będziesz musiał długo czekać na przyjazd busa? W takiej sytuacji lepiej skorzystać z własnego samochodu. Nigdy nie byłeś w Katowicach i nie wiesz, jak dojechać do terminalu? Zobacz interaktywną mapę i przekonaj się, że nie jest to wcale trudne. Podróż własnym pojazdem oznacza możliwość dopasowania jej czasu do planowanego terminu odlotu i przylotu samolotu.

Teren ogrodzony, monitorwany i oświetlony

Blisko lotniska

Czynne 24h

Bezpłatny transfer

Pyrzowice gdzie zaparkować?

Planujesz dojazd na lotnisko w Pyrzowicach własnym autem? W takim razie z pewnością zastanawiasz się, gdzie zaparkować samochód na czas swojej nieobecności. Proponujemy Ci w pełni bezpieczny, strzeżony oraz monitorowany 24/7 prywatny parking przy tym lotnisku – tylko 3 minuty od hali odlotów i przylotów! Na teren terminala lotniczego dowieziemy Cię komfortowo wyposażanym samochodem – oczywiście za darmo, bez korków i opóźnień. U nas  problem, gdzie zaparkować traci na swojej aktualności. M ożesz pozostawić swój pojazd na kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy – oferujemy parking na 1000 miejsc, najlepsze ceny w okolicy oraz najwyższy standard bezpieczeństwa. Bezpośrednio po przyjeździe do Pyrzowic udaj się do BIG Park. Wjeżdżając na nasz plac, nie będziesz musiał zastanawiać się, gdzie zaparkować samochód, aby był on odpowiednio oddalony od innych pojazdów, a jednocześnie znajdował się w polu widzenia kamer monitoringowych. Teren parkingu jest w całości ogrodzony i nie mają tutaj wstępu żadne niepowołane osoby. Nad bezpieczeństwem aut czuwają nasi pracownicy, którzy dodatkowo oferują kierowcom i pasażerom pomoc w przenoszeniu bagaży.

Parking odloty Pyrzowice

Powyżej znajduje się mapa ze szczegółami dojazdu na nasz strzeżony obiekt Big Park przy lotnisku Pyrzowice. Dzięki niej dowiesz się, jak dojechać i gdzie zaparkować swoje auto przed udaniem się na odprawę pasażerską. Dogodna lokalizacja oraz komfortowe warunki postoju samochodów to tylko niektóre z licznych udogodnień, jakie czekają na naszych Klientów. Na wyposażeniu obiektu przy ul. Kolejowej posiadamy m.in. urządzenia rozruchowe oraz kompresor do kół, co pozwoli przygotować pojazd do drogi powrotnej. Dodatkowo możesz także skorzystać z Wi-Fi obejmującego zasięgiem cały teren obiektu.

Gdy już rozwiążesz problem, jak dojechać na lotnisko w Katowicach oraz gdzie zaparkować samochód, w okolicznych barach i restauracjach czekają na Ciebie pyszne posiłki, dzięki którym zaspokoisz głód. Nie musisz też martwić się o formę płatności. Akceptujemy nie tylko należności opłacane gotówką i kartą płatniczą, ale także przelewy dokonywane na nasze konto. Twoją wygodę stawiamy na pierwszym miejscu!

Jak dojechać do Pyrzowic

Nie zawsze masz możliwość uzyskania pomocy w transporcie na lotnisko. Dzięki nam staniesz się zupełnie samowystarczalny! Podpowiemy Ci nie tylko, jak dojechać do portu lotniczego, ale także gdzie zaparkować pojazd. Zaproponujemy Ci najbezpieczniejsze z możliwych miejsc, jakim jest BIG Park. Odwiedź nas koniecznie, jadąc na lotnisko w Katowicach. Satysfakcja z naszych usług gwarantowana.

Big Park Parking Pyrzowice

Adres

  • ul. Kolejowa 112
    42-460 Mierzęcie

TELEFON