Witamy w

Big Park to nie tylko kompleksowa obsługa parkingowa w rejonie lotniska Katowice-Pyrzowice, ale również konkurencyjna cena za postój samochodów osobowych i dostawczych. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne stawki – tylko 5 zł dopłaty za drugą i każdą kolejną dobę oraz niskie opłaty za pierwsze 24 godziny postoju. Za przechowanie auta na terenie naszego bezpiecznego, monitorowanego placu zapłacisz tak, jak Ci wygodnie – gotówką, kartą lub przelewem. Niewielki koszt parkingu przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach nie oznacza automatycznie niskich standardów obsługi. Przeciwnie, dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z jakości świadczonych przez nas usług. W ich cenie mieści się nie tylko czas postoju samochodu na placu, ale także transport pasażerów wraz z bagażami na lotnisko. Nie ma znaczenia, na jaki termin przypadają odloty samolotów, którymi podróżują nasi klienci. Gwarantujemy im możliwość wygodnego dopasowania okresu przechowywania pojazdu na parkingu. Sprawdź nasz cennik, a dowiesz się, że taka opcja w żaden sposób nie wpływa na całościowy koszt usługi.

Koszt parkingu – Pyrzowice

Międzynarodowy port lotniczy w Pyrzowicach jest jednym z terminali, które każdego roku obsługują największą liczbę pasażerów, dochodzącą do kilku milionów. Biorąc pod uwagę ogromną popularność, jaką cieszy się to lotnisko, nie dziwi rosnące zainteresowanie ofertą prywatnych stref parkowania w bezpośrednim otoczeniu. Ile kosztuje parking przy hali odlotów w pobliżu tego portu? Atrakcyjny cennik, który proponujemy naszym Klientom, pozwala na bezpieczne przechowywanie pojazdów na prywatnym, ogrodzonym placu z monitoringiem i nadzorem 24/7 już od 5 zł za dobę. Obawiasz się, że tak niska cena wpływa na obniżoną jakość obsługi? Nie w przypadku BIG Park. Naszym klientom oferujemy szereg udogodnień. Dotyczy to przede wszystkim możliwości telefonicznej lub internetowej rezerwacji miejsc postojowych, a także korzystania z profesjonalnej pomocy mechaników samochodowych w razie potrzeby. Jeśli przyjechałeś na lotnisko zbyt wcześnie, możesz u nas zaczekać na odprawę przed odlotem. W udostępnianej dla pasażerów poczekalni jest nieograniczony dostęp do Internetu. Nie musisz martwić się dodatkowymi kosztami takiego rozwiązania. Mieści się ono w cenie usługi parkingowej. Nie wierzysz? Zajrzyj do naszego cennika!

Każda kolejna doba 5 zł

Teren ogrodzony, monitorowany i oświetlony

Blisko lotniska

Czynne 24h

Bezpłatny transfer

Cena dojazdu na lotnisko

Dojazd na trasie Big Park – lotnisko Pyrzowice trwa zaledwie 3 minuty i jest bezpłatny. Podróżni mogą skorzystać z transferu wykonywanego naszymi komfortowymi busami, dzięki którym z pewnością nie spóźnią się na samolot ani odprawę. Szczegółowy koszt usług znajdziesz poniżej, w aktualnym cenniku. Pasażerom gwarantujemy najwyższy komfort przejazdu. Jego czas bez przeszkód dopasujesz do terminu odlotu. Możesz także liczyć na pomoc naszych pracowników przy przenoszeniu bagaży. I to wszystko zupełnie za darmo. Cena usługi w takim przypadku nie ulega żadnym zmianom. Możesz się o tym przekonać, przeglądając nasz cennik.

Katowice Airport parking – cennik

Decydując się na wylot z lotniska w Katowicach, z pewnością chcesz mieć całkowitą pewność, że Twój pojazd pozostaje w bezpiecznym miejscu. Big Park to największy, okoliczny parking przy lotnisku Katowice–Pyrzowice, to 1000 miejsc postojowych zlokalizowanych na łącznej powierzchni kilkunastu tysięcy metrów kwadratowych. Bez trudu znajdziesz tutaj miejsce dla swojego samochodu, nawet w szczycie sezonu turystycznego. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojego pojazdu w trakcie swojej nieobecności ani o jego stan techniczny po dłuższym postoju. Nasz prywatny parking obsługujący Katowice Airport, wyposażony jest w urządzenia rozruchowe, pozwalające szybko naładować rozładowany akumulator oraz kompresor, za pomocą którego sprawdzisz ciśnienie w oponach. Odloty samolotów opóźniają się, a Ty w międzyczasie zgłodniałeś i chętnie zjadłbyś jakiś posiłek? Nie ma problemu. Prowadzony przez nas parking zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie różnych barów i restauracji. Na jego terenie możesz również skorzystać z toalety.

Cennik opłat za parkowanie przy lotnisku w Katowicach

Zastanawiasz się, dlaczego tak wiele osób wybiera Big Park, mimo że lotnisko Katowice Airport posiada własne miejsca postojowe na terenie? Kluczem jest wysoki koszt parkingu zarządzanego przez Pyrzowice oraz znacznie gorsza dostępność strzeżonych stanowisk. Wszystko to sprawia, że wielu podróżnych woli pozostawić auto u nas, a następnie dotrzeć na samolot podstawionym busem. Atrakcyjna cena, najwyższy standard bezpieczeństwa oraz gwarancja dowozu do terminala w 3 minuty, to tylko niektóre powody, dla których nasza oferta cieszy się tak wielką popularnością. Jeśli chcesz odstawić swój samochód na czas podróży z tego portu lotniczego, a Twoimi priorytetami są najwyższe bezpieczeństwo i atrakcyjny cennik, nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj miejsce postojowe już dziś i skorzystaj z najlepszej oferty na parking. Gwarantujemy pełną satysfakcję z poziomu realizowanych przez nas usług.

Koszty korzystania z parkingu w Pyrzowicach

Prowadzony przez nas przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach parking zlokalizowany jest w bardzo atrakcyjnym miejscu. Od portu lotniczego dzieli go zaledwie kilka minut drogi, którą w zależności od okoliczności klienci mogą przebyć pieszo lub korzystając z udostępnianego przez nas bezpłatnego transportu. Dodatkowym atutem parkingu jest całodobowy monitoring gwarantujący najwyższe standardy bezpieczeństwa. Wysoka jakość usługi nie przekłada się na jej koszty, które oscylują na zaskakująco niskim poziomie. Zajrzyj do naszego cennika i przekonaj się sam, że to prawda.

Big Park Parking Pyrzowice

Adres

  • ul. Kolejowa 112
    42-460 Mierzęcie

TELEFON