Witamy w

Zapraszamy do skorzystania z oferty strzeżonego parkingu przy lotnisku Katowice – Pyrzowice. Jeśli wybierasz się na samolot własnym samochodem i chcesz pozostawić go na czas podróży w bezpiecznym miejscu w bliskim sąsiedztwie portu lotniczego, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Zarezerwuj miejsce parkingowe online, telefonicznie lub mailowo i ciesz się najwyższym komfortem usługi, korzystając z darmowego transferu na samolot nowoczesnym busem. Zostawiając samochód na naszym parkingu przy lotnisku w Pyrzowicach, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego auta. Ryzyko jego kradzieży lub zniszczenia w trakcie postoju na całodobowo strzeżonym i monitorowanym terenie jest bardzo niewielkie. Pojazd może u nas stać do Twojego powrotu z podróży. Nie ma znaczenia, czy nastąpi on po paru godzinach, czy po kilku dniach, a nawet tygodniach. Miejsce postojowe rezerwujesz na określony czas, a im jest on dłuższy, tym bardziej możesz liczyć na atrakcyjne stawki cenowe. Jeśli wybierasz się na lotnisko w Katowicach, nie wahaj się skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi.

Teren ogrodzony, monitorwany i oświetlony

Blisko lotniska

Czynne 24h

Bezpłatny transfer

Parking przy lotnisku w Pyrzowicach – 1000 miejsc postojowych

Port lotniczy w Pyrzowicach ma czwarty co do wielkości terminal w Polsce. Rocznie obsługuje on ok. 4 miliony pasażerów, oferując loty we wszystkich najpopularniejszych kierunkach świata. Ze względu na swoją lokalizację, blisko Katowic, Wrocławia i Krakowa oraz bogatą ofertę połączeń, lotnisko to stanowi bardzo ważne centrum podróży biznesowych oraz turystycznych. Na terenie portu znajdują się parkingi, jednak wielu podróżnych nie decyduje się na skorzystanie z nich. Powodem są wysokie ceny, a także brak odpowiednich zabezpieczeń – część miejsc przy hali odlotów nie jest nawet odpowiednio strzeżona. Wszystko to sprawia, że znacznie rozsądniejszym wyjściem jest skorzystanie z usług Big Parku, oferującego największy strzeżony parking przy terminalu w Katowicach-Pyrzowicach. Dla naszych klientów przygotowaliśmy ponad 1000 stanowisk postojowych. Zlokalizowane są one na ogrodzonym, monitorowanym przez całą dobę terenie. Na miejscu udostępniamy możliwość skorzystania z fachowej pomocy mechaników, którzy w razie potrzeby dokonają niezbędnych napraw pojazdu oraz napompują jego koła. Parking przy lotnisku w Pyrzowicach znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lokali gastronomicznych. Możesz zatem posilić się w trakcie oczekiwania na samolot.

Z parkingu na lotnisko Pyrzowice w 3 minuty

Kolejną zaletą naszego terenu postojowego jest jego atrakcyjna lokalizacja – tuż przy zjeździe z trasy ekspresowej S1. Auto pozostawisz zaledwie 3 minuty jazdy samochodem od terminala, co pozwala na szybki i całkowicie bezproblemowy transfer pasażerów na miejsce odprawy. Doskonałe umiejscowienie w połączeniu z dostępem do 1000 miejsc postojowych powoduje, że nasz plac w Pyrzowicach przy lotnisku cieszy się ogromną popularnością – także z uwagi na najwyższy możliwy poziom zabezpieczeń. Nasze parkingi wyróżniają się bezpieczeństwem. Przykładamy ogromną wagę do tej kwestii. Zależy nam, abyś w trakcie podróży nie musiał martwić się o swój samochód. Gwarantujemy, że po powrocie odbierzesz go w nienaruszonym stanie.

Parking przy lotnisku w Pyrzowicach

Pozostawiając swój samochód na terenie strzeżonego, całodobowo monitorowanego placu, możesz być pewien, że żadna z osób postronnych nie będzie miała do niego dostępu. Dzięki systemowi skanowania żaden nieuprawniony pojazd nie przedostanie się na szczelnie ogrodzony, dozorowany oraz oświetlony po zmroku parking. Jednocześnie, naszym Klientom oferujemy wysoki komfort parkowania na utwardzonym terenie. Nie musisz obawiać się jazdy po grząskiej nawierzchni lub wysiadania w błocie. Ciesz się komfortem i wysokim standardem obsługi na każdym etapie – począwszy od wygodnej rezerwacji online, poprzez pozostawienie auta, aż po szybki, darmowy transfer do portu w Pyrzowicach podstawionym vanem. Korzystając z naszych usług świadczonych przy lotnisku, możesz być pewien, że nigdy nie spóźnisz się na samolot. Droga do terminalu trwa zaledwie kilka minut, a cały przejazd odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Zatrudnieni przez nas kierowcy doskonale znają trasę z parkingu do portu lotniczego w Katowicach. Dzięki temu zyskujesz pewność dotarcia na czas na lotnisko jeszcze przed rozpoczęciem odprawy.

Pyrzowice lotnisko – tani i bezpieczny parking

Kolejnym udogodnieniem, jakie oferuje nasz prywatny parking przy lotnisku Katowie-Pyrzowice, są liczne możliwości zapłaty za postój. Akceptujemy zarówno płatności gotówką, kartą, jak i przelewem, a na życzenie naszych Klientów wystawiamy faktury za obsługę parkingową. Dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z poziomu świadczonych przez nas usług. Nie ponosisz dodatkowych opłat za przejazd na lotnisko oraz transport na parking po zakończeniu podróży. Obsługa BIG Park pomoże Ci również w przeniesieniu bagaży do samochodu.

Parkingi przy lotnisku w Katowicach – rezerwacja online

U nas masz możliwość zarezerwowania miejsca postojowego. Możesz to zrobić osobiście, telefonicznie lub mailowo. Liczba towarzyszących temu formalności jest ograniczona do niezbędnego minimum. Wystarczy, że wypełnisz dostępny na stronie internetowej formularz, zawierając takie informacje jak data przyjazdu i powrotu, swoje dane kontaktowe oraz liczba samochodów, które planujesz zostawić na naszym placu. Jeśli dodatkowo zamierzasz skorzystać z oferowanego bezpłatnego transportu na lotnisko, musisz podać liczbę osób, która będzie w nim uczestniczyć.

Nawet jeśli nie zabukowałeś sobie wcześniej stanowiska parkingowego, nie rezygnuj ze skorzystania z naszych usług. Teren, którym dysponujemy, jest na tyle duży, że jednorazowo może pomieścić nawet 1000 samochodów. Jednocześnie pojazdy ustawiane są w bezpiecznej odległości od siebie tak, aby zminimalizować ryzyko przypadkowej stłuczki w trakcie wjazdu na nasze parkingi lub ich opuszczania.

Big Park Parking Pyrzowice

Adres

  • ul. Kolejowa 112
    42-460 Mierzęcie

TELEFON