Witamy w

Zapewniamy szybki i wygodny transfer na lotnisko Pyrzowice wszystkim pasażerom, decydującym się przyjechać na nasz prywatny, strzeżony parking. Komfortowy bus dowiezie Cię do terminala w 3 minuty, a po wylądowaniu w hali przylotów – również szybko i sprawnie przetransportuje na teren, gdzie będzie czekać na Ciebie Twój pojazd. Dowóz na lotnisko jest całkowicie bezpłatną usługą i pozwala punktualnie dotrzeć na samolot, bez obaw o korki i spóźnienia. Jeśli zależy Ci na tym, aby nie spóźnić się na lot, na który masz już wykupiony bilet, skorzystanie z naszej oferty usług jest dla Ciebie najlepszą opcją. Zatrudnieni kierowcy obsługujący klientów dokładnie znają trasę przejazdu, dzięki czemu ryzyko trafienia na objazdy powodujące poślizg czasowy w podróży jest minimalne. Dowozem pasażerów na lotnisko w Pyrzowicach zajmujemy się od wielu lat. Drogę z prywatnego parkingu do portu lotniczego oraz w odwrotną stronę pokonujemy codziennie po kilkadziesiąt razy. Dzięki temu zyskujesz pewność, że usługa transportowa zostanie zrealizowana na najwyższym poziomie. Naszym klientom oferujemy komfortowy przejazd w maksymalnie krótkim czasie.

Teren ogrodzony, monitorwany i oświetlony

Blisko lotniska

Czynne 24h

Bezpłatny transfer

Prywatny parking – Pyrzowice

Choć port lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach posiada własne miejsca postojowe zlokalizowane na terenie lotniska, wielu Klientów wybiera prywatne lokalizacje, znajdujące się nieopodal hali odlotów. Wszystko z uwagi na lepszą dostępność miejsc, niższe ceny za dobę oraz znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa gwarantowany przez właścicieli tych punktów postojowych. Decydując się na pozostawienie auta na terenie Big-Parku, oddalonego o zaledwie 3 minuty jazdy od lotniska Pyrzowice, możesz liczyć na 1000 dostępnych stanowisk, całodobowy monitoring oraz nadzór firmy ochroniarskiej. Na terenie naszego obiektu Twoje auto będzie bezpieczne jak nigdzie indziej – niezależnie od tego, czy wylatujesz na jeden dzień, weekend czy na kilka tygodni. Nasz prywatny parking jest otwarty dla każdego klienta. Obsługujemy nie tylko podróżnych z Polski, ale też z zagranicy. Zatrudniani pracownicy biegle posługują się językiem angielskim. Istnieje też możliwość opłacania należności za miejsca postojowe w obcej walucie.

Parking Pyrzowice z dowozem

Pragnąc zapewnić naszym Klientom jeszcze wyższy standard obsługi, gwarantujemy bezpłatny dowóz na lotnisko Pyrzowice oraz odbiór pasażerów z hali przylotów. Na podróżnych oraz bagaże czekają nasze nowoczesne, komfortowe busy oraz vany, które szybko i bezpiecznie zabiorą Cię i osoby podróżujące razem z Tobą na miejsce odprawy pasażerskiej. Choć dotarcie piechotą na lotnisko zajmuje kilka minut, wybierając nasz niedrogi parking, możesz sobie dodatkowo skrócić ten czas. Co ważne, będzie to jednocześnie doskonała alternatywa dla osób z większą ilością bagażu, rodzin z dziećmi oraz wszystkich tych, którzy cenią sobie przede wszystkim optymalny komfort podróży na każdym jej etapie. Z nami bez trudu dostaniesz się na teren lotniska. Dowóz klientów odbywa się codziennie. Ty wybierasz czas, kiedy zostanie on przez nas zrealizowany. Zapraszamy do rezerwacji – można to zrobić wygodnie online.

Dowóz z prywatnego parkingu na lotnisko w Pyrzowicach

Ofertę naszych usług kierujemy zarówno do osób wybierających się na wakacje, jak i wyjeżdżających w podróż służbową. W trosce o pełen komfort transportu organizujemy indywidualny dowóz na lotnisko w Pyrzowicach. Godziny przejazdu dopasowane są do Twoich indywidualnych potrzeb oraz rozkładu odlotu samolotów z Katowic. Z naszej pomocy przy przewozie osób i bagaży możesz skorzystać o każdej porze dnia, a także w nocy. Trasę z prywatnego parkingu do portu lotniczego pokonujemy w kilka minut przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jeździmy zarówno w dni powszednie, jak i świąteczne. Dzięki nam nie będziesz miał najmniejszych problemów z dotarciem na teren lotniska w czasie umożliwiającym wzięcie udziału w odprawie. Po powrocie z podróży możesz skorzystać z bezpłatnego dowozu z hali przylotów na prywatny parking. Nie musisz tej trasy przemierzać pieszo, zwłaszcza jeśli masz ciężki bagaż. Nasz kierowca przywiezie Cię bezpiecznie na miejsce. Dodatkowo możesz liczyć na profesjonalną pomoc przy przenoszeniu pakunków do samochodu.

Big Park Parking Pyrzowice

Adres

  • ul. Kolejowa 112
    42-460 Mierzęcie

TELEFON

  • 692-913-816 (KIEROWCA)
  • 884-692-913

EMAIL

  • kontakt@parkingpyrzowice.net